تبلیغات

 
 
آرشیو موضوعی

 

آرشیو ماهانه

 

دوستان

 

آمار

 

خروجی ها

 

Designed by : My Computer team

   
 

سمینار "اهدای گامت و جنین در درمان ناباروی" توسط پژوهشكده فناوری‌های نوین علوم پزشكی ابن سینا و دانشكده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران دهم و یازدهم اسفندماه برگزار می‌شود.

روابط عمومی پژوهشكده ابن سینا روز دوشنبه با ارسال نمابری به گروه علمی ایرنا با اعلام این خبر افزود: این سمینار با هدف تشریح جنبه‌های مختلف مساله اهدای گامت و ابهام زدایی از قانون اهدای جنین برگزار خواهد شد.

در این سمینار به بررسی مشكلات ناشی از اهدای گامت و جنین در دوره‌های مختلف زندگی، اصلاح باورهای غلط و نگرش موجود بین متخصصان و افراد جامعه در ارتباط با مساله اهدای گامت و جنین و ارایه راه كارهای مناسب جهت رفع مشكلات و نگرانی‌های مرتبط با این مساله پرداخته می‌شود.

این سمینار با همكاری سازمان‌های ملی و بین‌المللی نظیر یونسكو، دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی،مركز مدیریت پیوند و بیماری‌های خاص وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و با همكاری مركز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشكی دانشگاه علوم پزشكی تهران برگزار می‌شود.

دانشمندان برجسته حوزه‌های پزشكی، فقهی، حقوقی، اخلاقی، روانشناختی و جامعه شناختی از داخل و خارج ایران، به بحث و تبادل نظر پیرامون اهدای گامت و تحلیل قانون اهدای جنین خواهند پرداخت و آخرین یافته‌ها و تحقیقات انجام یافته را ارایه خواهند نمود.

سمینار "اهدای گامت و جنین در درمان ناباروری" دهم و یازدهم اسفند ماه سال جاری توسط پژوهشكده ابن سینا و دانشكده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در دانشكده حقوق دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

منبع

 

نوشته شده توسط زینب اقبالی در  سه شنبه 11 بهمن 1384  و ساعت 10:01 ق.ظ

   

وبـــلاگ

 

جستجو

 

خبرنامه

 

صفحات

 

مطالب پیشین

 

 

نویسندگان